Конкурсна комісія визначила кандидатуру на посаду голови Обласного фонду

Конкурсна комісія визначила кандидатуру на посаду голови Обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву

29 листопада під головуванням першого заступника голови обласної Ради Володимир Кістіона відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

Інформую вас, що відповідно до Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області, розпорядженням голови обласної Ради оголошено конкурс на заміщення вакантної посади голови комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву», – поінформував членів комісії Володимир Кістіон. – Оголошення про проведення конкурсу було розміщено 1 листопада 2021 року на офіційному вебсайті обласної Ради. До 22 листопада 2021 року включно, особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, повинні були подати до обласної Ради необхідні документи.

Володимир Кістіон

Перший заступник голови обласної Ради повідомив, що для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади, розпорядженням голови обласної Ради була утворена конкурсна комісія у складі 8 осіб. Для участі у конкурсі документи подані одним кандидатом – Олександром Паламарчуком.

До порядку денного засідання конкурсної комісії було внесено 3 питання:

  1. Про перевірку документів та відповідність кваліфікаційним вимогам кандидата на заміщення вакантної посади голови комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».
  2. Про проведення співбесіди з кандидатом на заміщення вакантної посади голови комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».
  3. Про визначення переможця конкурсу на заміщення вакантної посади голови комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

Олександр Паламарчук презентував діяльність фонду та стратегічні вектори розвитку підприємства на найближчий час. Серед головних завдань – кредитування та надання пільгових довгострокових кредитів, розробка та координація інвестиційних проєктів, розширення видів діяльності та зміцнення матеріально-технічної бази, підвищення ефективності використання коштів, спрямованих на реалізацію обласних програм.

Отже, за результатами проведеного конкурсу, переможцем визначено Олександра Паламарчука. Конкурсна комісія рекомендує призначити його на посаду голови комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» 

підсумував Володимир Кістіон.

Джерело: https://vinrada.gov.ua/konkursna-komisiya-viznachila-kandidaturu-na-posadu-golovi-oblasnogo-fondu-spriyannya-investiciyam-ta-budivnictvu.htm