Депутати ухвалили рішення «Про внесення змін до Статуту комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву»

Депутати внесли зміни до Статуту обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву

Під час чергової 10 сесії Вінницької обласної Ради депутати ухвалили рішення «Про внесення змін до Статуту комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

Зміни до Статуту Фонду передбачають збільшення його статутного капіталу на 10,5 млн грн. У Статуті йдеться й про розширення сфери діяльності організації.

Перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон зазначив, що затвердивши нову редакцію Статуту Обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву, депутати зробили необхідний крок для того, щоб Фонд запрацював на повну силу.

Організація зможе значно ефективніше виконувати свої повноваження, - прокоментував він. - Зокрема, це стосується й розробки, реалізації інвестиційних програм та проєктів та дослідних робіт, які сприяють впровадженню новітніх технологій. А головне - якомога швидко та якісно забезпечувати потреби жителів області.

Володимир Кістіон

Джерело: https://vinrada.gov.ua/deputati-vnesli-zmini-do-statutu-oblasnogo-fondu-spriyannya-investiciyam-ta-budivnictvu.htm